Przeznaczenie

Jedni wierzą w przeznaczenie, a inni nie. Podobnie jest z wróżbami, których zadaniem jest odsłanianie tajemnic przyszłości. Kwestii tych nie da się rozstrzygnąć przy wykorzystaniu racjonalnych argumentów czy też logiki.

Wiara zawsze nie podlega dyskusji. Warto jednak posiadać świadomość tego, że jeśli wmówimy sobie, że coś po prostu musi się stać, bo tak wywróżyła nam wróżka lub też takie jest nasze przeznaczenie, to ta rzecz faktycznie może się wydarzyć. Dotyczy to zarówno pozytywnych, jak i negatywnych zdarzeń.

Załóżmy, że mężczyzna poznaje kobietę, która wzbudza jego zainteresowanie. Potem udaje się do wróżki, żeby ta powiedziała mu, czy owa kobieta jest mu przeznaczona, co medium potwierdza. Wówczas jego motywacja do zdobycia tej dziewczyny znacznie wzrasta, ponieważ wmawia on sobie, że jeśli nie ona, to żadna.

Co wtedy czyni? Oczywiście, stara się wszelkimi możliwymi sposobami zdobyć jej przychylność: kupuje kwiaty, przynosi jej czekoladki i zaprasza na romantyczne spotkania. W ten sposób adorowana kobieta może w końcu przekonać się do danego mężczyzny i zostaną oni parą. Mogą spędzić nawet ze sobą resztę życia, ale mogą również stworzyć toksyczny związek, z którego nic dobrego nie wyniknie.

Na tym przykładzie widać, że zbytnie zaufanie wróżbom oraz wiara w przeznaczenie może mieć negatywne konsekwencje. Nawet jeśli owo przeznaczenie istnieje, to niby w jaki sposób mamy je poznać? Właśnie poprzez wróżby? Zdaje się to być mało rozsądnym rozwiązaniem. Miejmy więc pewien dystans do omawianego rodzaju spraw.

liftingujące nici poznań http://stomatologiczne.net.pl/zeby/